Assistant Spa Manager
Χαλκιδική

Aegeo spas

Η Aegeo Spas είναι η μεγαλύτερη ελληνική εταιρεία διαχείρισης κέντρων ευεξίας εντός ξενοδοχειακών μονάδων 5 αστέρων, βραβευμένη επί σειρά ετών από τα World Luxury Spa Awards. Για εμάς η σωματική και η πνευματική ευεξία είναι η βάση για μια ισορροπημένη και ευτυχισμένη ζωή. Έμπνευση και όραμά μας, το να προσφέρουμε σε ανθρώπους από όλο τον κόσμο τη δυνατότητα να εξερευνήσουν μέσα από ειδικά σχεδιασμένες θεραπείες και προϊόντα τον πλούτο της ελληνικής γης και φιλοσοφίας με όλες τους τις αισθήσεις.

Περιγραφή Θέσης

  • Συνεργασία με τον Spa Manager για την ομαλή λειτουργία του Spa
  • Παροχή υψηλού επιπέδου υπηρεσιών, συμμετοχή στον προγραμματισμό και την οργάνωση θεραπειών
  • Συμμετοχή στην επίτευξη εμπορικών και ποιοτικών στόχων
  • Τήρηση της πολιτικής και των διαδικασιών της εταιρείας
  • Συμμετοχή στην καθοδήγηση και την επίβλεψη προσωπικού
  • Τήρηση της φιλοσοφίας της εταιρείας στον τρόπο προώθησης και πώλησης υπηρεσιών και προϊόντων
  • Διατήρηση αποτελεσματικής επικοινωνίας με τα υπόλοιπα τμήματα του ξενοδοχείου

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ Διοίκησης Επιχειρήσεων, Αισθητικής, Φυσικοθεραπείας, ή συναφούς εκπαίδευσης
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Ευχέρεια στην χρήση Η/Υ
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση και γνώση 2ης ξένης γλώσσας θα εκτιμηθεί
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και ομαδικό πνεύμα
  • Πελατοκεντρική αντίληψη και ικανότητα πωλήσεων

Παροχές

  • Παροχή συνεχούς κατάρτισης, μέσω του πιο ολοκληρωμένου προγράμματος εκπαίδευσης στον τομέα του wellness
  • Διαμονή (για όσους θα εργαστούν εκτός του τόπου μόνιμης κατοικίας τους)
  • Ημιδιατροφή
  • Bonus
  • Ειδικές παροχές wellness αποκλειστικά για τους συνεργάτες της Aegeo Spas
  • Προοπτική 12μηνης εργασίας

Η φιλοσοφία μας

Θέλουμε να κάνουμε την ευεξία προσβάσιμη σε όλους και για να το επιτύχουμε, διαμορφώνουμε μια δυνατή ομάδα που θα μας κάνει να ξεχωρίζουμε. Οι αξίες της ομάδας μας είναι ο σεβασμός, η εμπιστοσύνη, το πάθος, η ακεραιότητα και η αγάπη για το Wellness. Αγκαλιάζουμε κάθε νέο συνεργάτη, προσφέροντας ίσες ευκαιρίες ανάπτυξης και προωθούμε την συμπερίληψη κάθε καινοτομίας και διαφορετικότητας.

Γνώρισε τον κόσμο της Ευεξίας μέσα από την θέση του Assistant Spa Manager στην Aegeo Spas και γίνε και εσύ μέλος μιας μεγάλης ομάδας!

Πιστεύετε ότι αυτή η θέση σας ταιριάζει;

Στείλτε μας το